Ovocné džusy aneb lahodná cesta ke zdraví

30. července 2008 v 18:43 |  Zdraví
Máte ráda ovocné džusy, ale přestala jste je pít kvůli váze? Četla jste články, že americké děti jsou tlusté, protože pijí moc ovocných džusů? Tak to je omyl!

Nyní američtí odborníci na výživu zjistili, že 100% ovocné džusy jsou prospěšné pro vyrovnanou dietu. Zapomeňte ale na chemické džusy s přídavkem cukru. Pijte přírodní ovocné šťávy a budete zdravá a fit.

Doktorka Theresa Nicklas z amerického medicínského výzkumu v Baylor College říká: ?100 % přírodní džusy nemají vůbec žádnou spojitost s tloušťkou dětí mezi druhým a jedenáctým rokem.

Kvalitní ovocné džusy jsou ideálním řešením pro nutriční dietu. Bylo prokázáno, že džusy nemají žádný vliv na zvýšení váhy. A navíc, 100 % ovocné džusy jsou dobré pro fyzickou aktivitu, protože dodávají energii a ne žádné prázdné kalorie,?dodává.

Nejlepší džusy jsou domácí. Máte-li doma odšťavňovač, máte vyhráno. Kupte si sezónní ovoce a udělejte si domácí džus. Chutná výborně a navíc si můžete být jistá, že v něm není přidaný žádný cukr.

V létě vychlazené ovocné džusy skvěle osvěží a je prokázáno, že jsou velmi dobré pro krásné a lesklé vlasy a vláčnou a mladistvou pleť. Takže se nebojte kalorií a dejte si už dnes 100 % ovocný džus. Chutná výborně a prospějete tím svému zdraví.

Zdroj: www.moda.cz
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama