Jako Taťka Šmoula

23. prosince 2007 v 14:15 |  Rekordy a kuriozity

Když lidé potkávají Paula Karasona (57) z amerického města Madera, říkají si, že je na takové vtipy už příliš starý.

Má totiž modře zbarvený obličej, jako kdyby právě účinkoval v nějakém cirkuse. Vinu však nese voda se stříbrem, kterou si chtěl čistit pleť.
Paul trpěl od dětství problémy s pletí. Aby měl póry na kůži čisté a bez vyrážek, pil tzv. "stříbrnou vodu", tekutinu, která byla dříve používána na potlačení infekcí a dnes je v nepatrných dávkách v homeopatických lécích.
Obsahuje koloidní stříbro, které se postupně ukládalo právě v pokožce obličeje, jež stále více modrala. Zatímco zbytek těla má Paul nedotčený, už čtrnáct let vypadá jeho obličej tak, že by mohl udělat radost Paris Hilton (26), která se nedávno nechala slyšet, že věří v existenci Šmoulů.
Paul odmítá lékařům věřit a je přesvědčen, že jeho pití stříbrné vody za nic nemůže, ale na vině jsou naopak krémy na obličej. Tvář mu modrala tak pomalu, že si sám neuvědomoval změnu barvy, až když ho upozornil kamarád, s nímž se dlouho neviděl. To už bylo však pozdě.
Jeho přítelkyně Jackie Northup říká, že už si na svého "Taťku Šmoulu" zvykla. "Dnes si tu barvu uvědomím jen v okamžiku, kdy si všimnu, jak na něj lidé užasle zírají," směje se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na Marťany?

Ano
Ne

Komentáře

1 aaa aaa | 23. prosince 2007 v 14:19 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 X X | 8. července 2008 v 19:49 | Reagovat

to ce fotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama