Pár vtipů

24. srpna 2007 v 19:55 |  Vtipy
Manželka se vrací z lázní: "Miláčku, chyběla jsem ti?" "A jak, běž se podívat do dřezu!"
"Děti," povídá paní učitelka při hodině zeměpisu, "kdo mi řekne, kde leží Kuba?" Přihlásí se Pepíček: "Prosím, Kuba leží doma, protože má chřipku."
Stařenka hodí žebrákovi pětikorunu a žertem poznamená: "A ne že to propijete!" "No dovolte," ohradí se somrák. "Se svými penězi si snad mohu dělat co chci!"
Vytahují se v hospodě dva staří mládenci: "Já se dokážu oholit i s cigaretou v hubě." "To nic není, já si umím ostříhat nehty na nohách, aniž bych si sundal ponožky!"
"No dovolte, pane, nikdy nenavazuji známosti na ulici!" "Výborně, slečno, zajdeme tedy ke mně."
U přijímacího pohovoru: "Máte od svého posledního zaměstnavatele nějaké doporučení?" "Ano, prosím. Doporučil mi, abych si práci hledal někde jinde."
Zákaznice k prodavačce v prodejně kosmetiky: "Chtěla bych nějaký růžový pudr. Něco takového, jako máte vy." "Pane vedoucí," volá prodavačka na svého šéfa, "řekněte tady paní tu anekdotu, co jste před chvílí vyprávěl mně!"
"Pane vrchní, máte žabí stehýnka?" "Jistě, pane." "Tak koukejte poskočit a přineste mi pivo."
Přemek odpovídá v přímém televizním přenosu na dotaz divačky, jak připravit půdu pro muškáty: "To si hlavně musíte, vážená paní, správně namíchat tuto směs: třetinu hlíny, třetinu písku, třetinu kravského hnoje a třetinu humusu ..." "No jo," namítne divačka, "ale to máte dohromady čtyři třetiny!" "No jistě, nedá se Přemda, "teď o tom chci mluvit. Muškáty potřebují větší květináč ..."
Geometři vyměřují novou silnici. Pořád se motají kolem chalupy, ze které po chvíli vykoukne děda. "Strýcu," povídají mu geometři, "přes vašu stodolu povede dálnice." "Tož to teda prrr," vylítne stařík, "enem si nemyslete, že budu každému furt chodit votvírat vrata!"
"A jakou rakev byste si přál pro svoji tchyni?", táže se uctivě obecní truhlář. "Na tom až tak nezáleží," mávne rukou truchlící sedlák, "hlavně aby víko dobře drželo."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maja maja | 17. února 2009 v 15:59 | Reagovat

ten vt ip stou kubou je skvelej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama