Svatba Verešové: Ochranka šílela

11. března 2007 v 17:45 | Blesk.cz |  Celebrity

Drsnou bitkou s bodyguardy, která skončila rozbitým čelním sklem jednoho z fotografů, vyvrcholil svatební obřad Andrey Verešové (26) s Danielem Volopichem (42) na zámku Kynžvart.

Najatá ochranka měla zabezpečit nejen soukromí svatebčanů, ale hlavně zabránit tomu, aby svatbu někdo vyfotil. Incident s bodyguardy řeší policie!
Snoubenci byli evidentně rozladěni, že se jejich svatbu nepodařilo utajit. Nevěsta se schovávala pod závojem, na volném prostranství ji vždy obstoupila ochranka, u východu ze zámku se skrývala pro změnu za sloupem. Ženich házel znechucenými pohledy, a kdyby pohled mohl zabíjet, většina z přihlížejících by byla mrtvá.
O to víc se ovšem snažila security. Bodyguardi vyprovokovali několik strkanic a vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy svatebčané vyjížděli ze zadního traktu zámku Kynžvart. Protože automobil jednoho z fotografů částečně bránil ve výjezdu, bodyguard se vrhl holou rukou na čelní sklo a hranou ruky je rozbil. Poté, co vůz, do kterého ještě jeden z automobilů ve svatební koloně narazil a poškodil mu blatník, vycouval, svatebčané vyjeli od zámku zpět k nejluxusnějšímu hotelu v Mariánských Lázních - pětihvězdičkovému Esplanade. Tam novomanželé strávili svatební noc v prezidentském apartmá.
Svatebního veselí se kromě nejbližší rodiny zúčastnili mj. stále svobodná Iveta Bartošová s Romanem Hankem, rozvedená Ivana Christová se svojí novou láskou, podnikatelem Beněm, s nímž se poznala při soutěži Celebrity Camp (převlékala se a na obřad přišli pozdě), a rozvádějící se Libor Bouček. Ten po čase provětral svůj svatební oblek, který mu mnoho štěstí nepřinesl.
Harmonogram svatebního dne
11 - 14 menší občerstvení a setkání svatebních hostů
14 - 14.30 - odjezd automobily a autobusy na místo konání obřadu
15 - svatební obřad na zámku Kynžvart
15.30 - fotografování novomanželů a svatebčanů
16.30 - začátek svatební hostiny
18 - zahájení programu
22 - ohňostroj
22.30 - diskotéka
Svatební menu
- Předkrm z dvojího kachního masa
- Citronový sorbet zalitý sektem Ambassador
- Consommé z hovězí oháňky s játrovými knedlíčky
- Výběr hlavního chodu - mořský ďas s krevetkami
nebo argentinská svíčková se zelenými fazolkami
- Výběr dezertů - Creme brulee nebo Mousse chocolate

Tady si řekli ANO
Zámek Kynžvart, který si novomanželé zvolili pro jedno z nejdůležitějších rozhodnutí života, byl přestavěn pro rakouského státního kancléře Metternicha.
V roce 2000 bylo po 24 letech opět zpřístupněno všech 25 reprezentačních interiérů. Návštěvníci mohou zhlédnout například zámecký okruh s pracovnou kancléře Metternicha, knihovnu, kulečníkový sál, zámecké salonky, mumie aj.

Tady strávili svatební noc! V pokoji za 40 tisíc
Modelka Andrea Verešová (26) s Danielem Volopichem (42) svou první svatební noc strávili v jednom z nejluxusnějších hotelů v České republice. Blesku se ještě před jejich první společnou manželskou nocí v hotelu Esplanade v západočeských lázních podařilo nahlédnout do jejich pokoje. Mezonetový pokoj s číslem 414 ve 4. patře s nádherným výhledem na město a okolní přírodou stojí na noc 1430 eur (40 255 korun).


Všechny lásky krásné Andrey
Tak konečně! Modelka a Miss Slovensko 1999 Andrea Verešová (26) se vdala.
Po jejím boku stanul o šestnáct let starší úspěšný právník a podnikatel z Plzně Daniel Volopich (42). Vypadá to, že sedla vrána k vráně, vždyť Andrea nedávno dostudovala také práva a netajila se tím, že ji ze všeho nejvíc přitahují spíše starší muži s nadhledem. Jaké ale byly její předchozí lásky?
Martin Červenka
Rok 1985
Poprvé se Andrea zamilovala ve školce. Její první idol, spolužák Martin Červenka, dodnes bydlí v její rodné Žilině a pracuje jako provozní v hotelu. Podle něj dala Andrea kdysi své nejoblíbenější hračce jméno Martinko.
Marián Ivaško
1998-1999
Jako studentka francouzského lycea měla dva roky po svém boku Slováka Mariána Ivaška, který se posléze přestěhoval do Německa. Po letech, kdy se z Andrey stala úspěšná žena, ji zkoušel vydírat.
Jaromír Jágr
2000-2005
Briliantový náramek a vzpomínky - to zbylo modelce po Jaromíru Jágrovi - její první osudové lásce. O skutečných příčinách rozchodu ani jeden z nich nemluví - prostě si přestali rozumět. Modelka ale ještě dlouho prohlašovala, že Jaromíra milovala a jejich vztah se snažila udržet co nejdéle.
Příběh této lovestory se začal psát v zimě 2000, kdy se potkali na reklamní akci v Bratislavě - právě tam se hokejista utopil v modelčiných kočičích očích. Nejprve se jeho návrhům bránila, ale pak neodolala. "Vždycky se mi líbili vysocí muži sportovního typu," říkala a to Jaromír splňoval. Zanedlouho s ním odjela do USA, a když byl Jaromír přes léto v Čechách, bydlela s ním u jeho rodičů na Kladensku. Po několika letech se prořekla, že Jaromír je stále nedospělé dítě. K bouřlivému rozchodu došlo koncem léta 2004. Bez slz, hádek a nářku se to neobešlo. Po několika měsících se milenci pokusili k sobě vrátit a Andrea Blesku pyšně nabídla jejich společné snímky z dovolené na Krétě. Vztah se však zachránit nepodařilo.
Danil Vrljičak
2005
Po rozchodu s Jágrem se Andrea vrhla do modelingu a studií. V té době se spekulovalo o jejím vztahu s chorvatským multimilionářem Danilem Vrljičakem (47), který prohlašoval, že jí sponzoroval její pražský byt. To modelka popřela.
Daniel Volopich
2006- ?
"Dan je jediný muž v mém životě, s nímž jsem si od začátku dokázala představit, že s ním založím rodinu," tvrdí Andrea. Daniela Volopicha poznala v létě roku 2005. Během dalších měsíců si párkrát zatelefonovali, ale vztah se mezi nimi rozvinul až na sklonku roku, kdy Jaromír byl uprostřed sezony za mořem. Zanedlouho byla na světě láska jako trám a Dan jako úspěšný právník byl Andree i oporou při skládání státních zkoušek na Právnické fakultě UK v Praze, které složila vloni v létě. Svého přítele modelka obdivovala nejen pro jeho znalosti a zkušenosti, ale imponovalo jí i to, že ji zahrnoval luxusními dary. Brzy poznala i jeho dvě dcery z prvního manželství, s nimiž si prý dobře rozumí.
Volopich, původem ze západočeských Přeštic, je však velkým příznivcem fotbalu, a dokonce i spolumajitelem klubu Viktoria Plzeň. Andrea s ním prý na fotbal chodí velmi ráda. "Rodinu jsme neplánovali, ale ani jsme se tomu nevyhýbali," říká dnes novomanželka. Dítě se narodí počátkem léta a jeho tatínek pro něj staví nový prostorný dům.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Zuřivý bodyguard Verešové a Volopicha se snaží zabránit forografům, aby pořizovali snímky. Použil při tom dokonce i násilí, když u automobilu jednoho z reportérů ranou pěstí rozbil čelní sklo. kliknutím na obrázek zavřete okno Červený koberec, po kterém šli Andrea Verešová, Daniel Volopich i další svatebčané, normálně rozprostřený nebývá

Máš rád/a hry? Chceš si jednu zahrát on-line? Pak klikni na odkaz a zažij spoustu zábavy. Taktizuj, kombinuj a vyhrávej souboje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliša Eliša | Web | 24. července 2007 v 20:55 | Reagovat

to jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží :o)

2 agodfbaowy agodfbaowy | E-mail | Web | 11. června 2009 v 20:38 | Reagovat

iIVt0z  <a href="http://nqoguibahpzz.com/">nqoguibahpzz</a>, [url=http://mgvrudavcino.com/]mgvrudavcino[/url], [link=http://lmnlzmswkzyz.com/]lmnlzmswkzyz[/link], http://qdgeiydmydsn.com/

3 Floydhaibe Floydhaibe | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 2:34 | Reagovat

where to buy cheap tablets  <a href=http://qsymia.guildomatic.com/>buy qsymia online canada</a>  suboxone doctors in nashville tn

4 Ronnieoxype Ronnieoxype | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 17:05 | Reagovat

get doctor prescription online  <a href=http://rivotril.page4.me/>rivotril rezeptfrei kaufen</a>  health and human services food stamps

5 Davidaerot Davidaerot | E-mail | Web | 3. září 2017 v 8:43 | Reagovat

e brooks wilkins family medicine  <a href=http://qsymia.guildomatic.com>buy qsymia mexico</a>  download google play for tablet

6 ClarkWromi ClarkWromi | E-mail | Web | 11. září 2017 v 14:31 | Reagovat

doctor who 50th anniversary poster  <a href=https://www.clippings.me/darvocet>can you buy darvocet online</a>  central michigan university school of medicine

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama