Harry Potter bude žít

26. března 2007 v 13:37 |  Knihy a filmy

Tohle je ta nejlepší zpráva pro všechny fanoušky čarodějnického učně.

Harry Potter zůstane naživu! Jak potvrdil zdroj z vydavatelství Bloomsbury, britská spisovatelka J. K. Rowling, která Harryho přivedla na svět, se přece jen rozmyslela a nechává si pootevřená zadní vrátka pro případné další pokračování. Původně ale oznámila, že už s Harrym končí a nechá ho v sedmém dílu umřít.
"Harry neumře. Místo toho však bude muset vynaložit mnohem více čarodějnických schopností, aby se ubránil zlu. A je docela možné, že se s ním časem opět setkáme. Vynoří se třeba jako ženatý muž, který už založil vlastní rodinu. Jeho smrt by totiž zarmoutila miliony dětí. Ty s ním přece vyrostly," dodal zdroj.
Autorka poslední, sedmý díl pod názvem Harry Potter And The Deathly Hollows dopsala v lednu. U nás by se měl na pultech objevit v červenci.
Pro fanoušky je tady ještě další skvělá zpráva. Ačkoliv se představitel Harryho Daniel Radcliffe (17) rozmýšlel, zda má kývnout na zfilmování posledních dvou dílů, nakonec smlouvu podepsal. "Cítím se s ním svázaný," uvedl. Ale stále tvrdí, že už by se rád potterovské nálepky zbavil.
Stejně tak údajně změnila názor představitelka Hermiony Emma Watson (16), která navzdory prohlášením, že už s Potterem nechce nic mít, se zřejmě v dalších filmech objeví rovněž. "Bylo by nemyslitelné představit si v jejich rolích úplně jiné herce," řekl produkční šéf společnosti Warner Bros.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Emma (Hermiona) a Daniel: Harry Potter a Ohnivý pohár
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama