Valentýnské dárky

12. února 2007 v 16:29 |  Sv. Valentýn

Už plánujete, čím na sv. Valentýna potěšíte svého milého či milou?

Bude to klasicky kytička růží, krabice bonbónů či cosi z krámku s prádlem... nebo byste měli chuť dokázat své city nějakým bláznivějším způsobem? Máme tipy pro obě skupiny...
Klasika pro ni:
Šperk
Šperkem nikdy nic nezkazíte - a nemusí to být zlato s drahým kamením. Vybrali jsme takový, který se díky elastickým páskům přizpůsobí každému prstu a je již dárkově balen. V prodejnách Tchibo za 230 Kč.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Sada kosmetických taštiček
Nikdy neuděláte chybu, když své milované darujete sadu kosmetických taštiček se spoustou praktických drobností, které způsobí, že na vás vděčně pomyslí při každém líčení - čili často... V prodejnách Tchibo za 250 Kč.
kliknutím na obrázek zavřete okno
DVD
Ještě nemáte vybráno, co by vaši milou potěšilo? Jestli chcete opravdu "tutovku", počkejte si na středeční vydání Blesku - bude k němu přiloženo DVD Román pro ženy, jeden z nejúspěšnějších českých filmů posledních let. Cena 45 Kč.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Klasika pro něj:
Plyšový medvídek
Medvídek se jménem vašeho miláčka potěší hlavně romantické duše. Můžete k němu přikoupit i kalendář s věnováním, který bude každodenní připomínkou vaší lásky. Méďa i s kalendářem vyjde na 399 korun.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Hodiny s fotkou
Není snad dárek, který by mohl být víc na očích než tyto hodiny. Dejte je své lásce a vždy, když na ně pohlédne, si na vás vzpomene. Fotku můžete doplnit věnováním. Valentýnské hodiny pořídíte za 399 korun.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Tričko s potiskem
Tričko s potiskem už je klasika. Můžete se vyřádit na volbě nápisu i motivu ob-rázku, který ho ozdobí. Stačí se zamyslet a najít firmu, která vše zvládne na počkání... Zamilované triko stojí 290 korun.
kliknutím na obrázek zavřete okno
Netradičně pro ni:
Z vaší ložnice se stane svatyně lásky - profesionální aranžéři naplní vaši postel plátky rudých růží, další růže budou ve stylové váze a růžové svíčky pak dotvoří atmosféru. Romantika beroucí dech vás přijde na 5750 Kč.
Adrenalin pro něj:
Chcete mít svou lásku jen pro sebe? Můžete ho nechat unést. Speciální komando sedmi zakuklenců ho "unese" a dopraví na místo podle vašeho výběru. Vhodné jen pro muže silných nervů. Extrémnímu zážitku odpovídá i extrémní cena 39 000 Kč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Věříte astrologii?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama