Záchodová mísa uvěznila důchodce

5. ledna 2007 v 13:45 |  Rekordy a kuriozity

Vcucla ho záchodová mísa!

Velká potřeba se stala pro důchodce Vavřince Malaga (66) ze Semil. Zapadl do toalety a nemohl vstát! Muž se naštěstí dobouchal pomoci a po hodině ho hasiči vyprostili.
Důchodcovo bouchání naštěstí uslyšeli sousedé, kteří záchranáře zavolali. "Bylo to peklo. Muže mísa vcucla a pod jeho hýžděmi se vytvořil podtlak," popisoval kuriózní výjezd do nájemního sociálního bytu v Mizerově ulici zasahující hasič.
Podle svědků byl důchodce dost opilý. Ale vstát sám a překonat podtlak by nejspíš nedokázal ani střízlivý. "Zvažovali jsme navrtání nohy klozetu a vyrovnání tlaku malým kompresorem. Nebo rozbitím záchodu. Nakonec jsme podtlak přemohli a muže zvedli, protože záchod pod ním byl už prasklý," dodal hasič.
Důchodce okamžitě zamířil do postele. "Nastěhovali ho sem před dvěma týdny. Už tehdy byl zmatený a jednou nevěděl, jak vypnout plyn," řekl instalatér Jiří Šubrt.
3.1. 2007 ráno mu přišel prasklou toaletu vyměnit. Byt Vavřince Malagy našel otevřený. A hrdina? Byl v posteli a na dotazy odpovídal chrápáním. Nevzbudila ho ani poměrně hlučná práce řemeslníka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama