Sportovní hry

12. ledna 2007 v 17:42 |  Hry on-line
Vystřelte si své zvířátko co nejdál to půjde. Máte na výběr ze 3 druhů zvířat a při odpálení můžete určit směr a sílu. Pokud při dopadu dopadne vaše odpálené zvíře na trampolínu, bude odpáleno o kousek dál. Zvládnete pokořit světový rekord 700m?
Zvládnete se svým snowboardistou porazit všechny soupeře celkem v 6 kolech? Na výběr máte z 12 národností a ja jen na vás, jakou si zvolíte. Snowboardistu ovládáte šipkami. Pokud 3x minete branky, dané kolo jste prohráli a je nutné si ho zajet znovu.
Uchopte tenisovou pálku, žlutý míček a vydejte se na napínavý zápas s několika soupeřích v několika obtížnostech. Zkuste si, jak dobré je vaše tenisové umění a jak přesné dokážou být vaše míčky.
Blast Billiards je netraciční verze online karambolu pro jednoho hráče. Cílem hry je v časovém limitu uklidit všechny hrací koule ze stolu dříve než vybuchnou. V průběhu hry vám také nesmí do díry spadnou bílá hrací koule.
Bumper Ball je příjemná hra pro jednoho nebo dva hráče. Pohybujete se v miniaturních autíčkách a snažíte se vstřelit vašemu soupeři gól. Svůj úkol musíte splnit v časovém limitu, který si můžete zvolit před hrou.
Stačí si vybrat pozici, ze které začnete hrát a pak už jen hledejte tu nejkratší cestu do jamky...
Poraž co nejvíc jeptišek svou bowlingovou koulí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama