Postřehové hry

12. ledna 2007 v 17:34 |  Hry on-line
Poom je povedená postřehová hra, ve které budete vaším úkolem nasbírat co nejvíce bodu pomocí skákajícího míčku. Snažte se pohybovat plošinkou složenou z několika dlaždic tak, abyste vždy odrazili míček zpět do vzduchu. Přiblížíte se redakčnímu rekordu ve výši 19500 bodů? :)
Turbocharged Penguins je super návyková online hra, ve které se hlavní role ujímá trojice neohrabaných tučňáků. Vyberte si svého favorita a vyšlete jej na nebezpečné putování zemskou atmosférou. Nejlepší letci pokoří vertikální hranici 2500 metrů :)
V počítačové online hře s původním názvem Catch the Pixies máte za úkol pochytat pomocí kouzelné hůlky šibalské létající skřítky, kteří se pohybují po tajemné komnatě. Dokážete se dostat až do posledního kola?
Vyzkoušejte si postřehovou hru motivovanou oblíbeným filmem Doba ledová 2. V několika kolech budete mít za úkol vyprostit hlavní hrdiny za zajetí barevných ledových kostek. Podaří se vám vysvobodit úplně všechny?
Crazy Castle je postřehová hra, ve které budete bránit svůj opevněný hrad před spoustou nepřátelských potvor. Za každou sestřelenou potvoru vám přibydou nějaké peníze, za které si můžete nakoupit nové zbraně či si opevnit svůj hrad. Doporučujeme si vždy raději nakoupit větší množství nábojů, protože pokud vám dojdou, vaše hra končí. Zbraně měníte šipkami.
QWERTY Warrior je postřehová hra, ve které se budete snažit vydržet živí co nejdéle to jen půjde. Vašim úkolem je opisovat do dolního políčka jména všech nepřátel a po stisknutí entru ho zastřelíte. Na výběr máte ze čtyř obtížností (od lehké až po téměř nereálné) a pokud v té nejtěžší vydržíte déle než 5 minut, tak u mě máte velký obdiv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama