Logické hry

3. ledna 2007 v 20:30 |  Hry on-line
Klikej na sousedící kastky stejné barvy a tím jich co nejvíc odstraň. U mě si tato hra moc velké sympatie nezískala:)
Musíš vytvořit trojici stejných diamantů a ty zmizí (prohazuj diamanty).
Mahjong je logická hra s velmi dlouhou tradicí. Vaším úkolem bude odstranit z herního pole všechny kameny. Odstranit lze vždy dvojici kamenů se stejnými symboly. Jednotlivé kameny však nesmí být zablokovány. Hráči, kteří hru dokončí pod 5 minut, se stanou právoplatnými Guru Mahjongu :)
Splashback je velice chytlavá logická hra, která se točí kolem prapodivného oleje rozprostřeného do bublin ve čtvercové síti. Vaším úkolem bude doplňovat buňky s tekutinou, aby bubliny popraskaly a herní pole zůstalo čisté. Podaří se vám nalézt optimální strategii a překonat magickou hranici 30. levelu?
Asi "no koment"
Pro všechny, kteří si rádi lámou hlavu, jsme připravili další verzi populárního Sudoku. Ve hře si můžete vybrat herní mód Sudoku nebo Soku, dále si můžete zvolit jednu ze tří obtížností. Hodně štěstí a pevné nervy.
Vaším úkolem je dostat každou potvoru do té správné komůrky. Dostanete je tam pomocí šipek na jezdícím pásu.
Crystal Clear je zábavná oddechová hra, ve které si budete moci vyzkoušet tahové machinace s barevnými krystaly. Nejprve klikněte na krystal, kterým chcete pohnout, a následně vyberte místo pro přesun. Dostanete-li k sobě 5 stejných krystalů obsazená pole se uvolní.
Ponořte se do tajuplné mozaiky Jewel Questu a vyřešte v každém kole požadovaný úkol. Vždy se snažte zaplnit celé herní pole žlutými dlaždicemi. Další kola vám budou znesnadněna řadou překážek, nezapomínejte také na časový limit.
V této hře musíte dostat všechny vaše kameny do protilehlého trojúhelníku v šesticípém herním poli. Můžete hrát až s pěti protivníky.
Bubble Shooter je velice chytlavá postřehová hra pro jednoho hráče. Vaším úkolem bude vystřelovat barevné míčky správným směrem, tak, aby se vám podařilo dostat k sobě skupinku alespoň o třech stejně barevných míčcích.
Tak to je určitě pro všechny velice známá hra...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 online online | E-mail | Web | 2. května 2016 v 17:16 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama